Ana Sayfa EĞLENCE Balkon & Bahçenize Sinema Keyfi Kurun

Balkon & Bahçenize Sinema Keyfi Kurun

0
Balkon & Bahçenize Sinema Keyfi Kurun

Evde film keyfi yaşamak isteyenlerin tek eksiği projeksiyon cihazları. Projeksiyon cihazı ile evinizi sinema salonuna çevirebilirsiniz. Artık ev tipi projeksiyon cihazları satılıyor. Model çeşitliliği ile ev sineması, bahçe sineması gibi fikirlerde bizleri cezbediyor

Sizde kendi projeksiyon cihazı ile aileniz ve kendiniz için konfor alanı oluşturmayı planlıyorsanız ve ev sineması için ihtiyacınız olan projeksiyon. Projeksiyon alırken nelere dikkat etmeliyiz diyorsanız onların cevabı de bizde! Önerilerimizi dikkate alarak, projeksiyonunuzu almanın ilk adımını atabilirsiniz.

Projeksiyon cihazı alırken nelere dikkat etmeli?

Büyük ekran sinema keyfi için mini projeksiyonlara göz atabilirsiniz. Mini kelimesinin aksine büyük bir görüntü sağlayan bu cihazlar, bahçe de balkonda ve birçok alanda kullanılabilir. bahçede sinema izlemek ve evde oda da izlemek için kısa mesafeli projeksiyonlar tercih edebilirsiniz. HDMI girişi gibi özellikleri göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz.

Küçük alanlarda 2000 lümen değer, orta büyüklükte 2500 üstü değere sahip projektör tercihinde DLP mi LCD mi sorusu mutlaka gündeme geliyor. LCD projektör taşınma zorunluğu yaratırken DLP projektör modelleri kamp yapanlar için daha iyi bir seçenek oluyor.

Asma aparatı, kumanda ve perde gibi aksesuarlarda görüntü kalitesinde etkili

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here