Ana Sayfa EĞLENCE Yazın Yapılacak Bütçe Dostu 5 Aktivite

Yazın Yapılacak Bütçe Dostu 5 Aktivite

0

Yaz ayları, artan sıcaklar ve ortamların git gide cıvıl cıvıl olması insanın içine bir neşe katıyor. İster sevdiklerinizle ister yalnız başınıza yazın yapabileceğiniz bir dolu aktivite var!

Tatiller, ufak kaçamaklar, çılgın partiler, sevdiğiniz sanatçıların konserleri, kamplar ve daha neler neler. Peki bütçemizi düşünecek olursak nasıl hareket etmeliyiz.

Havaların ısınması cebimizdeki parayı da sıcakla birlikte yok etmesin, biz daha temkinli ve full eğlenceli davranalım diyenlerdenseniz bizi dinleyin.

Yaz Konserleri

Tatile gitmeden şehrinizdeki konserlere göz atın, biraz bağırmak hafif hareketlerle dans etmek tam bir yaz aktivitesi. Sosyalleşmek içinde keyifli bir ortama sahip olduğunu da bilmek gerekiyor.

Bir de o en sevdiğiniz şarkı çalarsa, işte budur.

Kamp Yapın

Kimisi asla bana uygun değil dese, bir kere denendi mi insan unutamıyor. Şehre yakın mesafelerde tam doğanın içinde güzel bir çadırda serin bir akşamüstü yemeğinizi yemek enfes oluyor. Hem vücudunuza hem de beyninize iyi gelecek bu aktiviteyi sakın kaçırmayın.

Ben cesaretliyim diyen, isteyen cümbür cemaat isteyen sevdiceğiyle bir kamp yapmalı!

Açık Hava Sineması & Tiyatro

Yazın en güzel taraflarından biri açık hava sinemalarıdır, sıcağın gittiği serinliğin kaldığı o akşam sevdiğiniz bir filmi beyaz perde de görmek çok güzel!

Tiyatroları da es geçmezsek sevinirim, yoğunluğu az olsa da sahnelenen oyunlar muhteşemdir!

Fotoğraf Çekin

E malum hepimizin telefonları bir güzel fotoğraf çekiyor. Bunu değerlendirmeyelim de ne yapalım, bir gün uzun bir yolculuk yapmak çok keyifli olur.

En çok vakit geçirmekten keyif aldığınız yer neresi? O hadi kalkın gidelim, bir elinizde telefon bir elinizde kahveniz sizin gördüklerinizi resimlere dökelim.

Yazın cıvıl cıvıl bahçeler, en sessiz en sakin sahil kenarları mı, mesele gezmek olsun bizde aktivite bol.

Lunaparka Gidin

İçimizdeki çocuk biraz eğlensin, koşsun ve pamuk şeker yesin. Gondoldan hala korkan var mı, bence yenmenin tam sırası. Ailesini alan lunaparka koşsun!

Yaz bitmeden yapılacak 5 madde karşınızda, e hadi bakalım size yapması kaldı. Keyifle!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here